You are currently viewing WEGAŃSKI MAKIJAŻ
Beauty portrait of model with natural make-up. Fashion shiny highlighter on skin, sexy gloss lips make-up

WEGAŃSKI MAKIJAŻ

Stosujesz naturalną pielęgnacje, dbasz o środowisko i zwierzęta?
Nadal możesz żyć w zgodzie ze swoimi przekonaniami, a przy tym pięknie wyglądać!  

 

Coraz chętniej wracamy do natury i wybieramy produkty pozbawione surowców syntetycznych, wegańskie kosmetyki do makijażu cieszą się coraz większą popularnością, nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego i co najważniejsze nie są testowane na zwierzętach. 

Firmy produkujące kosmetyki do makijażu decydują się coraz częściej na organiczne produkty o bezpiecznym i nie uczulającym składzie, składniki roślinne i naturalne minerały zawarte w kosmetykach mają dodatkowe właściwości odżywcze dla skóry.
Makijaż kosmetykami wegańskimi jest tak samo trwały i profesjonalny jak wykonany ogólnie dostępnymi produktami, kosmetyki wegańskie są wytworzone z mineralnych pigmentów, są odpowiednie dla wegan ponieważ są bezglutenowe nie zawierają parabenów, szkodliwych substancji, takich jak: konserwanty, barwniki chemiczne czy też substancje zapachowe, są pozbawione talku, tlenochlorku bizmutu, olejów, wosków i silikonów. 
 
Warto zwrócić  też uwagę na wspaniałą kolorystykę produktów, trwałość, ze względu na swoją postać i skład, na twarzy wygładzają naturalnie bez efektu maski, nie zatykają porów, oraz posiadają nawet właściwości antybakteryjne i lecznicze.
 
Zapoznaj się z naszą ofertą kosmetyków wegańskich i stwórz swój naturalny makijaż!