You are currently viewing TWÓJ  CODZIENNTY RYTUAŁ

TWÓJ CODZIENNTY RYTUAŁ

O pięknej i młodej cerze marzy każda z nas

i dlatego większość z nas  bardzo dba o pielęgnację, codziennie dokładnie oczyszczamy skórę i aplikujemy swój ulubiony kosmetyk. Niestety często zdarza się, że nasze wysiłki nie przynoszą satysfakcjonujących rezultatów. Na szczęście istnieje sprawdzony sposób na poprawę kondycji skóry. Jaki? Postawmy na masaż!
Masaż twarzy pobudza głębokie warstwy skóry, w tym znajdujące się pod nią mięśnie, co w widoczny sposób pomaga poprawić owal twarzy i ujędrnić skórę. W skórze twarzy, podobnie jak w skórze na innych częściach ciała, znajdują się również naczynia krwionośne.
Umiejętnie wykonany masaż twarzy pobudza krążenie krwi w tym obszarze, co automatycznie skutkuje dotlenieniem skóry i poprawą jej kondycji.

Codziennie wykonywany  masaż twarzy nie tylko pomaga dotlenić i odżywić skórę twarzy, ale także wspomaga i wzmacnia nie używane zbyt często mięśnie twarzy oraz – dzięki poprawie ukrwienia skóry – usuwa zastoje limfatyczne oraz toksyny powstałe w procesach przemiany materii i ze względu na ekspozycję skóry twarzy na niekorzystne czynniki środowiskowe (na przykład zanieczyszczenia powietrza). Masaż twarzy to także poważny zastrzyk energii dla skóry, który pobudza ją do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny.
Masaż rozluźnia mięśnie, zmniejszając widoczność drobnych zmarszczek. Ma działanie nie tylko upiększające, ale i relaksująco-odprężające.  Wykonywanie masażu kamieniem Gua Sha,  zwiększa krążenie krwi,  pomaga złagodzić napięcie, stres i lęk,  pozwala wymodelowac linie żuchwy.
Stosowanie masażera z kamienia pobudza i poprawia kondycję skóry, łagodzi stany zapalne oraz działa kojąco. Kamienny masażer do twarzy, zbudowany jest z wałeczka, który wygładza skórę, odprowadza limfę, a także usuwa opuchliznę wokół oczu.
Masażer do twarzy wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, działa odprężająco i kojąco, ujędrnia skórę, ma również działanie liftingujące. Kamienny masażer do twarzy najlepiej spełnia swoją funkcję, jeżeli wcześniej schłodzi się go w lodówce, a gładka powierzchnia rollera ułatwi nam aplikację kremu. Nałożony na zimny kamień łatwo i przyjemnie rozprowadzi się na skórze i zrelaksuje ją, regularne stosowanie rollera z kamienia idealnie stymuluje włókna kolagenowe i elastynowe